301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Aralık 2018 - Pazar 00:28
 
ALTIN SANAT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
Altın Sanat Ödülleri; Cemiyet, Spor, Sanat ve medya camiasının katılımları İle Gerçekleştireceği büyük organizasyonda “Yılın En İyilerini” Taçlandırıyor…
MAGAZİN Haberi
ALTIN SANAT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Gazetecilik kökenli, basın danışmanlığı ve menajerliği ile ünlü Serkan Candaş, Türkiye’nin önde gelen seçkin sanatçılara yönelik kendi kategorilerinde yılın en iyileri ödüllerini vermeye hazırlanıyor.

 

Ödül gecesinde farklı alanlarda faaliyet gösteren sanatçılar; Yerel medya, ulusal medya, dergi ve gazete gibi kurum ve kuruluşlarının katılacağı bir ödül gecesi olacağı söyleniyor.

 

Serkan Candaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek görkemli gecede birçok ünlü sanatçının da sahne ve ödül alacağı konuşuluyor. Aynı zamanda bu özel gecede sanat ve moda camiasının duayenleri de “ Yaşam Boyu Onur Ödülü” ile taçlandırılacağı belirtildi.

 

Sanat, Spor, medya ve Cemiyet dünyasından birçok ünlünün yer alacağı gece oldukça ses getireceğe benziyor. “Yılın En İyileri Ödül Töreni’nin” yılın en görkemli, en prestijli töreni olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı bile.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALTIN, SANAT, ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ, BULUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı