301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 09:15
 
Ankaralı Genç İşadamları Bu Lansmanda Buluştu
ANGİAD’ın yaklaşan genel kurulu öncesi üyeler, başkan adaylarından Hakan Sayın ve ekibinin proje tanıtım lansmanında bir araya geldi. “ANGİAD İçin YAP” sloganıyla yola çıkan aday ekibin, ANGİAD’ı dijital dünyayla buluşturacak projeleri büyük ilgi gördü.
EKONOMİ Haberi
Ankaralı Genç İşadamları Bu Lansmanda Buluştu

Ankara Genç İşadamları Derneği’nin 12 Ocak’taki kongresi öncesi yönetime talip olduklarını açıklayan Hakan Sayın ve ANGİAD Yapıcılar Hareketi’nin seçim çalışmaları devam ediyor. Aday ekip bu çalışmalar kapsamında dernek üyelerini, proje tanıtım lansmanında bir araya getirdi. Hliton Garden Inn Otel’de düzenlenen lansmana ANGİAD Başkanı Emre Altındağ ve yönetimi ile Kadın Platformu Başkanı Özge Elif Bayır Türemez de katılarak Sayın ve arkadaşlarına tam destek verdi.  ANGİAD Başkan Adayı Hakan Sayın lansmanın açılış konuşmasında ANGİAD Yapıcılar Hareketi olarak yeni dönemde, üyelerin, Ankara’nın ve ülkemizin ekonomik ve sosyal yaşamına katkıda bulunabilmek için yenilikçi, güçlü, gerçekçi, uygulanabilir ve vizyoner projeler hazırladıklarını söyledi.

Aidiyet Duygusu Aidatlardan Daha Önemli

“Projelerden daha önemli bir şey var benim için; gönülllerinize, yüreğinize dokunabilmek” diyen Hakan Sayın, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hepimiz bu şehrin insanları, bu kentin çocuklarıyız.  Aynı zamanda bizler bu kentin en değerli markalarından ANGİAD’ın parçasıyız. Dün arkadaş olduk, dost olduk, paylaşmayı, yardımlaşmayı, dayanışmayı, birlikte iş yapmayı öğrendik, yarın fazlasını yapmak için göreve talibiz. Derneğimize duyduğunuz aidiyet duygusu, ödediğiniz aidatlardan daha önemli.  Eski-yeni ayrımı yapmadan hepinizin ANGİAD üyesi olmanın ayrıcalığını yaşaması, ANGİAD’ı dost kapısı görmesi birinci önceliğimiz.”

Dünyanın İlk Şirketler Sosyal Ağı

Hakan Sayın lansmanda projeleriyle ilgili bir sunum da yaptı. ANGİAD’ı dijital dünyayla, üyeleri e-ticaret ile buluşturacak projelerden en dikkat çekeni dünyanın ilk “şirketler sosyal ağı” ticareticinyap.com platformu oldu. Bu platforma önce ANGİAD üyelerinin şirketleri, ardından Ankara’daki ve Türkiye’deki şirketler, son aşamada da dünyadaki şirketlerin dahil edilmesi planlanıyor. Yine ANGİAD üyelerinin fikir ve projeleryle dernek yönetiminde söz sahibi olacakları yaphareketi.com ile genç girişimcilere, fikri olup sermayesi olmayanlara dönük kuluçka merkezi projeleri de büyük ilgi gördü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankaralı, Genç, İşadamları, Bu, Lansmanda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı