301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 12:28
 
AVRUPALILAR TÜRK MARKASIYLA GÜZELLEŞECEK!
Orijinal içeriği ile birçok güzellik ve bakım ürününden farklı olan Türk markası Zigavus Avrupa'ya açıldı.
ADVERTORİAL Haberi
AVRUPALILAR TÜRK MARKASIYLA GÜZELLEŞECEK!

Sektöründe bir ilke imza atarak ilk defa Sarımsak özü ve birçok bitki özü ile, özel olarak formüle edilen Zigavus pharma markalı şampuanlar,saç bakım ve cilt bakım ürünleri, Avrupa’da kieczanelerden sonra, kozmetik ve kişisel bakım marketlerinin raflarına da giriyor.

Türkiye’de ve Avrupa’da, saç dökülmesi ve saçlı deri hastalıklarıyla mücadele edecek bitkisel formüle sahip olan şampuanlar,eczanelerde satılan ilk Türk şampuanı olma ünvanına sahiptir.Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve asya’da 70’i aşkın ülkede, eczanelerden temin edebileceğiniz,özel olarak tasarlanmış Zigavus Pharma markalı ürünler, şimdi de kişisel bakım ve

kozmetik sektörünün birçok dev isimlerinin raflarında da kendi gösterecek ve siz değerleri müşterilerinin beğenisine arz edilecek.Zigavus Pharma, 2007 de sektöre girdiği andan itibaren, İlk sarımsak özlü şampuan olmanın yanısıra, saç dökülmesi, saç bakımı, cilt bakımı, ve bir çok saçlı deri hastalığı ile savaşan özel ürünleri ile de birçok ilke imza atmıştır. Son olarak piyasaya sürdükleri, geliştirimiş formülü ile özellikle saç kaybını önlemek amacıyla üretilmiş olan şampuanları, probiyotik içeriği ile yine Türkiye de ve sektöründe bir ilktir.

"Distribütörlük ağımız büyüyor!"

Zigavus Pharma, markasıyla Türkiye’de yirmisekizbini aşkın eczanede ürünlerinin satışının yapıldığını ifade eden, markanın Genel Koordinatörü Fatma YEŞİLOVA ürünlerle ilgili şu bilgileri verdi, "saç dökülmesiyle mücadelenin yanı sıra, uzama sorunları, kuruluk, saçta kopma, ısıl işlem görmüş veya boya uygulanmış saçların sağlına kavuşma konusunda yardımcı olacak bir çok bitkisel ürünlerinin olduğunu vurguluyor ve ekliyor; erkek, kadın ayırmadan herkese ve her sıkıntıya yardımcı olacak  ürünlerimiz mevcut, eczacınıza danışarak yada sitemizden inceleyerek kendinize en uygun ürünü rahatça seçebilirsiniz."

Eczanelerde satışı yapılan Zigavus Pharma, markalı şampuanlarla, yurtdışı distribütörlük ağına, hem yurtdışında, hem yurtiçinde yeni bayilikler ekleyerek yola devam ettiklerinin altını çizen Zigavus Pharma genel koordinatörü Yeşilova, "Bunun yanı sıra, Private Label olarak birçok firmayla da görüşmelerimiz sürüyor. Ürünlerimizin satışı halen Avrupa’nın seçkin eczanelerinde devam ediyor. Kısa bir süre sonra Zigavus Pharma olarak Avrupa ülkelerindeki çok sayıda eczanenin yanı sıra, Avrupa’nın kozmetik kişisel bakım marketlerinde de olacağız. Bu, ülkemiz adına büyük bir gurur olacaktır" ifadelerini kullandı.


İHRACATTA HEDEF 130 ÜLKE
2019 sonuna dek ihracat yaptıkları ülke sayısını 50’den 70’e çıkartmayı hedeflediklerini ifade eden Genel Koordinatör,Fatma Yeşilova "Zigavus Pharma, olarak bugün ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını kısa sürede 50’yi aşmış durumda. Bu ülkeler arasında; Fransa, İngiltere, Almanya, Hollanda, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Belçika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Ermenistan ve diğer Avrupa ülkeleri bulunuyor. Zigavus Pharma olarak 2019 yılı sonuna dek ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını 40 arttırarak kapasitemizi daha da geliştirmeyi planlıyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AVRUPALILAR, TÜRK, MARKASIYLA, GÜZELLEŞECEK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı