301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 20:09
 
Bursalılar, Buğra Hoca’nın Tüyolarını Pür Dikkat Dinledi
Türkiye’nin en ünlü Fitoterapi ve Akupunktur Uzmanları’ndan Dr. Buğra Buyrukçu, Bursalılarla buluştu, sağlıklı yaşama dair tüyolar verdi. Dr. Buyrukçu’yu pür dikkat dinleyen Bursalılar, başarılı hekimi soru yağmuruna tuttu.
- Haberi
Bursalılar, Buğra Hoca’nın  Tüyolarını Pür Dikkat Dinledi

Fitoterapi ve Akupunktur Uzmanı Dr. Buğra Buyrukçu, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte adeta pop yıldızı gibi karşılandı.  Tayyar Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan başarılı hekim, kendisini dinlemeye gelen yüzlerce konuğa sağlıklı yaşama dair tüyolar verdi. Dr. Buğra Buyrukçu, “Neden kilo veremiyoruz, verdiğimiz kiloları nasıl geri almayacağız, zayıflamak ve zayıf kalmak için ne yapacağız, yüzümüzdeki kırışıklıkları nasıl engelleriz, sürekli yorgunluk halsizlik ve bitkinlik neden olur, genç kalmak için neler yapmalıyız, menopoz sıkıntıları nasıl geçer, cildimiz için mutfakta hazırlayacağımız maskeler nelerdir” gibi en çok merak edilen soruları cevapladı.

En Sık Yaşanan Sorunlar Obezite ve Kısırlık

Yaklaşık bir buçuk saat süren etkili konuşmasıyla dinleyicilerin kendisini pür dikkat dinlemesini sağlayan Dr. Buğra Buyrukçu, özellikle engelli vatandaşlara önemli tavsiyelerde bulundu. Engellilerin en sık karşılaştığı sorunların başında obezite ve kısırlık geldiğini söyleyen Dr. Buyrukçu, bu iki önemli konuda uygulanan doğal tedavi yöntemlerini anlattı, uygulanan destek programlarındaki başarı oranıyla yüreklere su serpti. Otistik çocuklara dönük tedavi yöntemlerini de anlatan Buğra Buyrukçu, bu çocukların yapması gereken tetkikler, olması gereken diyetler ve bu diyetlere bağlı tedavi planlamaları hakkında bilgi verdi.

Salona Giremeyenlerle Kucaklaştı

Yine tekerlekli sandalyeye mahkûm vatandaşlarımızın karşılaştığı fazla kilo, yaralar ve psikolojik sorunlara dikkat çeken Dr. Buyrukçu, bu sıkıntılarla nasıl baş edileceğini, doğal yöntemlerle tedavi seçeneklerini dile getirdi. Fitoterapi Uzmanı Dr. Buğra Buyrukçu, konuşmasının ardından dinleyicileriyle birebir tanışıp konuştu. Yoğunluktan dolayı salona giremeyen Bursalılarla da kucaklaşan Dr. Buyrukçu, ayaküstü yine soru yağmuruna tutuldu. Etkinlik sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, konuk konuşmacıları Dr. Buğra Buyrukçu’ya eski Bursa’ya ait bir fotoğraf hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bursalılar,, Buğra, Hoca’nın, , Tüyolarını, Pür, Dikkat, Dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı