301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ocak 2019 - Perşembe 21:58
 
ENTRİKASIZ AŞKTA MUTLU SON
Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmeyen günlük dizi filmi Elif, küçük bir kızın acı dolu hayatı yanında yaşanan aşklarıyla da seyirciyi ekrana kilitliyor.
MAGAZİN Haberi
ENTRİKASIZ AŞKTA MUTLU SON

Başarılı oyuncu tercihleriyle de istikrarlı yükselişini devam ettiren Elif isimli günlük dizi, Şafak öğretmen karakterine hayat veren Uğur Özbağı ve Jülide karakteriyle Melis Koç aşkını yeni bölümlerde ön plana çıkardı. Elif isimli günlük dizi filmde entrikasız bir aşk yaşayan Şafak öğretmen ve Jülide karakterleri evliliğe yelken açarken izleyici mesajlarıda bu aşkı onayladı. Başarılı oyunculuklarıyla canlandırdıkları karakterleri bir anda ön plana çıkaran Uğur Özbağı ve Melis Koç “Rol arkadaşınızla iyi dost olabilmeniz çok önemli, set aralarında ve boş vakitlerimizde bize verilen rollere çalışıyoruz. Bu çalışma bize başarıyı getirdi” dediler. 

Elif isimli günlük dizinin başarılı oyuncusu Uğur Özbağı tiyatroda seyirci rekorunada koşuyor. Dünyada ilk kez oyunlaştırılan ve Cenk Gür’ün yazdığı Richard Bach’ın eseri “Martı” tek kişilik tiyatro oyunu olarak Uğur Özbağı, tarafından oynanıyor. 12 oyun yapan ve 5000 kişiye oyunu sergileyen Uğur Özbağı “ Bu oyunu oynamak bana kısmet oldu, oyunun elde ettiği başarı benim için büyük mutluluk, inşallah tiyatroda bu izleyici kitlesine her daim ulaşırız” dedi. Elif isimli günlük dizi filmdeki oyunculuk performansıyla ve partneri Melis Koç ile dikkatleri üzerine çeken Uğur Özbağı, tiyatro sahnesindeki başarısıyla bunun tesadüf olmadığını gösterdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ENTRİKASIZ, AŞKTA, MUTLU, SON,
Yorumlar
Haber Yazılımı