Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 21:33
 
ÖZGÜR ÖZEL HADDİNİ VE MAKSADINI AŞMIŞTIR
ÖZGÜR ÖZEL HADDİNİ VE MAKSADINI AŞMIŞTIR. ÖZGÜR ÖZEL SARF ETTİĞİ BU SÖZLERLE PKK’NIN FETÖ’NÜN DEĞİRMENİNE SU TAŞIMIŞTIR...
GÜNDEM Haberi
ÖZGÜR ÖZEL HADDİNİ VE MAKSADINI AŞMIŞTIR

17.12.2018 tarihinde TBMM’de yapılan bütçe görüşmelerinde CHP Grup Başkan Vekili Özgür ÖZEL’in Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi AKAR’a yönelik sarf ettiği sözleri haddini ve maksadını aşan, asla kabul edilmeyecek sözler olarak görüyor ve Özgür ÖZEL’i kınıyoruz. 
Özgür ÖZEL’in kullandığı sözler FETÖ ve PKK ağzıyla söylenmiş, gerçekle bağdaşmayan yalan yanlış sözlerdir. 49 yılını Türk silahlı kuvvetlerinin her kademesinde görev yaparak, Terörle ve Teröristle mücadele ederek geçirip Genelkurmay Başkanlığı gibi ulvi bir görevi de ifa eden birine kalkıp bu sözleri sarf etmek, bu ülke düşmanlarının, teröristletin değirmenine su taşımanın ötesine geçemeyecektir. Üstelik bu sözleri söyleyen birinin Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu bir partinin gurup başkan vekili olarak da görev yapması ayrı bir talihsizliktir. 15 Temmuz gecesi başına silah dayatılmasına rağmen dik duruşundan taviz vermeyen birine kalkıp hain ve iş birlikçi damgasını vurmaya çalışmak en hafif tabir ile hainliktir, alçaklıktır ve 15 Temmuz ruhuna yapılmış saygısızlıktır. Özgür ÖZEL’in bu sözleri bir yerlerden talimat alarak söylediğine inanıyoruz. Eğer Özgür ÖZEL bu sözleri talimat alarak söylememişse ayık kafa İle söylemediğini düşünüyoruz. Çünkü akli dengesi yerinde olan birinin göz göre göre herkesin gözü önünde bu kadar yalan söylemesi insan karakteri ile bağdaşmamaktadır. Bu güne kadar Teröristlerle kol kola gezen Özgür ÖZEL ve arkadaşları FETÖ’ye, PKK’ya bir kelime söylemezken bir ülkenin Milli Savunma Bakanına bu sözleri söylemeleri alçaklıktır, aymazlıktır, haddini aşmaktır. Teröristlere bir kelime dahi edemeyenlerin Milli Savunma Bakanına laf yetiştirmeye çalışmaları PKK’ya, FETÖ’ye olan gönül bağlarından kaynaklandığını düşünüyoruz. Fırat’ın Doğusuna operasyon yapma hazırlığı içinde olduğumuz bu günlerde, Kuzey Irak’ta PKK’ya çok ağır darbeletin vurulduğu bu günlerde bu sözleri söylemesi de manidar ve zamanlaması bilerek seçilmiş sözler olarak görüyor ve bu sözleri kuyruk acılarından söylediklerini değerlendiriyoruz. 

Ziya SÖZEN 
Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı 

Abbas GÜNDÜZ
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: ÖZGÜR, ÖZEL, HADDİNİ, VE, MAKSADINI, AŞMIŞTIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı